BI 530R TREK BLE
BI 530R TREK BLE призначений для GPS-моніторингу і контролю транспортного засобу в режимі ONLINE з підтримкою підключення додаткових датчиків і підтримкою технології Bluetooth Low Energy. BI 530R TREK BLE визначає координати, швидкість, пробіг, забезпечує збір даних від додаткового обладнання і датчиків і передає всю інформацію на сервер по GPRS каналу.
Можливості
- Можливість синхронізації конфігурації і прошивок через хмарний сервіс
- Захист кіл живлення на рівні преміум моделей
- Антіджаммінг - детектор глушіння GSM-сигналу
- MicroSIM
- BLE 4.0
- Бюджетний пристрій забезпечує якісний трекінг і контроль роботи запалювання
- Внутрішній акумулятор на 130 mAh
- При втраті мобільного зв'язку записує і зберігає 50 000 записів, і автоматично передає накопичені дані на сервер по GPRS після відновлення зв'язку
- Підтримка FOTA (firmware-over-the-air) - можливість віддаленої зміни налаштувань і прошивки обладнання
| Діапазон напруги дискретних виходів | від 0 В до 40 В |
| Тип живлення | Постійне |
| Стандарт передачі даних | GSM 900/1800 |
| Канали зв'язку | GPRS, SMS |
| Клас GPRS | 10 |
| GPS та GSM антени | Внутрішні |
| Тип навігаційної системи | GPS, ГЛОНАСС, LBS |
| Цифрові інтерфейси | RS 485 |
| Акселерометр | + |
| Максимальний струм дискретних виходів | 0,5 А |
| SIM-карти | 1 |
| Тип дискретних виходів | Відкритий колектор |
| Кількість дискретних входів з активним «0» | 1 |
| Кількість дискретних входів з активною «1» | 2 |
| Аналогові входи | 2 |
| Кількість дискретних виходів | 2 |
| Напруга живлення | від 6 В до 36 В |
| Діапазон напруги аналогових входів | від 0 В до 27 В |
| Типовий споживаний ток (12В) | 40 мА |
| Об'єм енергонезалежної пам'яті | 2 МБ (або 50 000 записів) |
| Внутрішіній акумулятор | 130 mAh |
| Робоча температура | від -30°С до +80°С |
| Габарити | 77х96х14 мм |
| Вага | 75 гр |
| Клас захисту корпуса | IP 54 |
| Матеріал корпусу | пластик ABS UL94 V0 |
| Відносна вологість навколишнього повітря | 80 +/- 15% |
| Технологія бездротової передачі даних | Bluetooth Low Energy |
| Гарантія | 24 міс |





